Dostarczamy Klientom na całym świecie
najwyższej jakości produkty    
i usługi leasingowe  

Quick Car to uproszczona procedura zawierania umów leasingu na nowe i używane środki transportu o ładowności do 3.5 T. Charakteryzuje się szybkością procesu podejmowania decyzji (nawet w dniu złożenia wniosku) oraz szybkim załatwieniem formalności związanych z zawarciem transakcji i odbiorem samochodu.

Quick Lease to uproszczona procedura zawierania umów leasingu na nowe i używane urządzenia biurowe m.in. kopiarki, komputery, serwery, drukarki itp., w oparciu o istniejące umowy z dostawcami OAE (Office Automatical Equipment). Charakteryzuje się szybkością procesu podejmowania decyzji (nawet w dniu złożenia wniosku) oraz szybkim załatwieniem formalności związanych z zawarciem transakcji i odbiorem sprzętu.

Quick Med to uproszczona procedura zawierania umów leasingu na nowy i używany sprzęt medyczny m.in. sprzęt do wyposażenia gabinetów lekarskich, urządzenia diagnostyczne, sprzęt laboratoryjny, wyposażenie aptek, przychodni itp. Charakteryzuje się szybkością procesu podejmowania decyzji (nawet w dniu złożenia wniosku) oraz szybkim załatwieniem formalności związanych z zawarciem transakcji i odbiorem sprzętu.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów z branży produkcyjnej, celem wspierania dalszego rozwoju ich biznesu, ofertujemy możliwość finansowania maszyn i urządzeń, projektów IT, oświetlenia LED. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.